Książki

Pakiet: Trzy Powieści Anny Rumockiej-Woźniakowskiej

Pakiet: Trzy Powieści Anny Rumockiej-Woźniakowskiej
Pakiet: Trzy Powieści Anny Rumockiej-Woźniakowskiej

Polecamy Państwu pakiet 3 książek Anny Rumockiej - Woźniakowskiej.

Anna Rumocka-Woźniakowska - Z wykształcenia wizażystka, specjalista do spraw obsługi klienta, po szkole rejestracji medycznej, kursach pierwszej pomocy dla dzieci i dorosłych oraz samoobrony dla kobiet. Przeżyła walkę z otyłością wraz z poddaniem się operacji bariatrycznej, sleeve – rękawkowe zmniejszanie żołądka. Po dwóch miesiącach zaszła w ciążę wysokiego ryzyka, gdy los obdarzył ja dzieckiem po CHLO (chirurgicznym leczeniu otyłości), co opisała w swojej pierwszej książce "Matka po sleeve-walka z otyłością".

Druga książka - "WALKA KILOGRAMÓW, CZYLI MĘSKA OTYŁOŚĆ" - to według słów dr Tamary Pańki, dietetyk: "Pełna emocji historia ojca i córki, których łączy wspólna choroba i chęć walki o zdrowie. Wierzę, że treść tej książki pomoże niejednej osobie przepracować problemy związane nadmierną masą ciała. To dzieło pełne emocji, które prezentuje problemy osób z otyłością i pacjentów bariatrycznych".

Książka napisana jest  z perspektywy córki, która opisuje walkę z otyłością swojego ukochanego, ważącego 180 kilogramów taty. Podobnie jak autorka, poddał się on operacji bariatrycznej, by zacząć nowe, zdrowsze życie i pokonać choroby wywołane otyłością.

Trzecia książka - "Ciało mafii" - to wciągający, pełen pikantnych scen erotyk. Ważąca sto czterdzieści kilogramów Anna od pierwszego dnia okłamywana jest przez przypadkowo poznanego przystojnego Włocha, Roberta Samoriniego, syna szefa mafii. Uwikłana we własne emocje kobieta nie potrafi oprzeć się urokowi cudzoziemca. Kiedy Anna podejmuje walkę z otyłością i zmienia się fizycznie, kłamstwa Roberta powoli wychodzą na jaw...

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 99,00 zł
szt.

Pakiet: Trzy Powieści Kariny Krawczyk

Pakiet: Trzy Powieści Kariny Krawczyk
Pakiet: Trzy Powieści Kariny Krawczyk

Wszystkie kryminały Kariny Krawczyk dostępne w jednym Pakiecie Świątecznym, które zapewnią niepowtarzalne wrażenia.

 

TYLKO U NAS! Wersja z autografem!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 67,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl